1. Dołącz do największej polskiej społeczności gry Terraria! Dyskutuj, targuj się i graj razem z innymi!

Utracona Postać

Dyskusja w 'Pytania i odpowiedzi' rozpoczęta przez użytkownika piaseq, 3-02 12.

1. piaseq Świeżak

Hej, mam problem gdyż nie wczytuje mojej postaci mimo iż mam ją w folderze "player"
    Utraciłem ją po tym jak przez przypadek wyłączyłem komputer jak miałem włączoną terrarie.
    Wcześniej miałem taki problem, że po atkualizacji terrari z 1.1.1 na 1.1.2 postaci nie pokazywało na 1.1.1 a na 1.1.2 wszystko było w porządku.
  2. DjCoraxa Weteran

Ok jedziemy Wejdź do players>usuń player1.prl>z duplikuj player1.prl.bak>z jednej kopii player1.prl.bak zmień na player1.prl.
    Koniec powinno ci pokazywac postac
  3. piaseq Świeżak

Hmmm, tylko jest jeden problem.
    Ja nie mam pliku player1.plr.bak
    Nie wiem co się z nim stało, grałem przez jakiś czas bez niego.
  4. Patyk98 Uzależniony

Zależy czy masz pirata czy oryginał.Gdy miałem jeszcze piracką wersję to kilkakrotnie usunęło mi i postać i światy :(
    Teraz mam już oryginał i nie mam takich problemów
  5. piaseq Świeżak

No cóż chyba zacznę od nowa. :(
    A znacie może jakiś server gdzie można sobie brać itemy takie jak megashark, excalibur i hallowedowe eq.
    To była moja pierwsza postać w Terrari i ciężko mi było zdobyć te itemy :/
  6. Leni Stały Bywalec

Nikt nie rozdaje item ów za free.
    Ja mogę ci dać co cobalt set + bronie i narzędzia napisz mi na pw jak byś chciał.
  7. Troubles Stały Bywalec

Utracona postać - prawie jak utracone dzieciństwo... tyle wspomnień...
  8. Patyk98 Uzależniony

9. Radek123x Stały Bywalec

A nie mógł by sciągnać invEdita dać se i usunąć
  10. Harov Weteran

@UP
    Gratuluję najgłupszego posta roku -,-
    Ja bym wolał usunąć samemu postać niż korzystać z InvEdita...
    Fakt,kiedyś z niego korzystałem gdy straciłem przypadkowo kilka itemów,ale miałem wyrzuty sumienia i wyrzuciłem te itemy...
    Uprzedzam,nie korzystajcie z wyżej podanej metody...
    0% satysfakcji gwarantowane -,-
    PS:Czy wiesz że to forum nie popiera cheaterstwa???

@Topic:
    Utracone itemy to spory problem,polecam skorzystać z czyjejś pomocy np. Patyka, 2-4 godzinki i całe eq zdobyte (to najlepsze oczywiście :3)
    FoDeX lubi to.
  11. hypersonic0 Forumowy No-Life

@up2 Najgłuprzy post roku 2012 na Forum Terrazone ^_^
    @topic najlepiej wejdz na jakiś serw może ktoś sie zlituje i da ci itemy tylko zapytaj sie czy to nie jest CZITOWANY !! bo to bardzo ważne bo terrazone nie popiera piractwa
  12. DjCoraxa Weteran

piractwo a cheat to co innego
  13. Iwo1126 Weteran

A co was obchodzi co Terrazone popiera ? To wasze życie i musicie sami zdecydować co WY popieracie - nie patrzcie na innych - naprawdę nie warto : P

Ps.Harov pamiętam jak ci King`a usunęło :p To było chyba 21 albo 20 grudnia :p Stare dobre czasy!
  14. Dessioo Forumowy No-Life

Harov, jakieś bzdury wygadujesz. Nie użyć invedita w przypadku kiedy postać ci usunęło nie z twojego powodu?(A miałeś na niej praktycznie wszystkie najlepsze itemy) Grzech normalnie -.- Wiesz, ty chyba sądzisz, że to najnormalniejsze dawanie sobie itemów.

DOWN:
    PRZEZ CIEBIE MNIE KHADI WYWALIŁA Z KAŻDEJ SIECI. I JAK JA MAM TERAZ GRAĆ NA JEJ SERVERZE? Zraniłeś mnie, MNIE I MOJE UCZUCIA TESHI
    ZŁY CZŁOWIEK, MORDERCA.
  15. Eteshi Weteran

Też tak kiedyś miałem. Postać niby w folderze była, ale jej nie wyświetlało. Skasuj to z folderu, nie da się odratować.

@Iwo
    Skończ. Ja tak miałem, postaci odratować się nie dało. Problem ?
  16. Iwo1126 Weteran

Nie da się odratować ? Hah! Mi postać wróciła kiedy wyszła kolejna wersja gry

@Dess
    Niektórzy wolą SAMI zdobyć nawet jeśli wszystko im zabierze - kiedy masz wszystko najlepsze w grze - gra staje się nudna i tyle na ten temat
  17. hypersonic0 Forumowy No-Life

@up albo wystarczy zrobić nową postać jak masz z najleprzymi itemami
    @topic ja robie prawie codziennie buckupa folderu My Games z Dokumenty (Vista/7) Moje Dokumenty (XP,98 i starsze)
  18. Harov Weteran

@Iwo
    Jakieś 2-3 tygodnie po tym jak straciłem King'a to po prostu nie wyrobiłem i go zwyczajnie skasowałem po czym zrobiłem postać o tym samym nicku i wszystko od nowa zbierałem :/
    @Desioo
    Nie mówię że ma nie używać tego bo ja tak chcę,tylko po prostu chcę go uświadomić że potem gdy zdobędzie już inny item którego nie miał wcześniej nie będzie miał z tego satysfakcji -,-
  19. Dessioo Forumowy No-Life

Ale ja nic nie napisałem, że ma tego nie używać, bo ty tak chcesz ;d Załóżmy, że nic nie stracił. To tak samo jakby stracił, ale odzyskał to wszystko co miał inveditem. Więc czemu ze zdobycia następnego itemu nie miałby mieć satysfakcji? -.- Wytłumacz mi, bo ja ciebie nie rozumiem.
  20. Iwo1126 Weteran

Ty wielu rzeczy nie rozumiesz - jesteś dzieckiem które NICZEGO nie rozumie
    Dodam sobię Hamdraxa na początku gry - od razu będę kopać Mythril itp. a Silver i złoto nie - nie będzie mi się chciało i przez to tracę zabawe
    Harov lubi to.