1. Dołącz do największej polskiej społeczności gry Terraria! Dyskutuj, targuj się i graj razem z innymi!

Terraria na Androida wydana!

Dyskusja w 'Gra' rozpoczęta przez użytkownika ignac8, 13-09 13.

1. ignac8 Dziadzio

A więc nie owijając zbytnio w bawełnę: port Terrarii na Androida został wydany :D.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.and.games505.Terraria&hl=en

Link ten jest do wersji demo, pełna wersja kosztuje na chwile obecną około 15zł, można ją zakupić z poziomu aplikacji. Z jakiegoś powodu gra jest kompletnie darmowa, być może zawiera mikropłatności, albo to demo, albo beta, albo czasowa oferta... albo po prostu jest za darmo. Osobiście już pobieram, a wy? :D Zapraszam do dzielenia się wrażeniami :).

Tak samo jak w wersji iOS nie ma hardmode, mapy są tylko w wersji small, a maksymalna ilość hp to 200 - za to jest część ekskluzywnej zawartości z wersji konsolowych.
  2. Lewandowski Stały Bywalec

Huraaaaaaaaaaaa zaczynam grac zaraz po kupieniu.YYYYYYYYYY chwila za darmo???
  3. Patty Stały Bywalec

Już włączam tablet i pobieram ciekawe jak im poszło :)
    @EDIT i tu jest ukryta płatność jest przycisk buy now :) kosztuje ona 15.81 zł
  4. Napewno nie bohater Stały Bywalec

5. Minebob Stały Bywalec

Niestety pełna wersja na androida już została spiracona :/

@Edit
    Mam orginał i gram na Samsung Galaxy Tab 2, gra jest super, sterowanie jak dla mnie jest wygodne. Polecam każdemu !
  6. DarkMaster Weteran

Właśnietakiej gry potrzebawałem na androida ;D
  7. Halloq Weteran

Czy ja wiem... Nie jest to jakoś koniecznie potrzebne. Wymaga pewnie czegoś mocnego (Ipad, samsungi dobre).
    Hellscream lubi to.
  8. sniki10 Weteran

Ogólnie fajna, jest dużo pobrań i gra popularna, ale jest -

1. Nie zapisuje się :(:confused::(;_;
  9. ignac8 Dziadzio

@up To problem twojego telefonu, a nie gry
    @up2 Nie, nie wymaga. Ja mam raczej słabego dwurdzeniowca (Alcatel One Touch Idol) i działa ładnie.
  10. rambo Stały Bywalec

super mój tablet ma co robić
  11. Ronald Weteran

Cóż pobrałem se na tableta i powiem że się na prawdę przyjemnie gra. Duży plus :)
  12. Lukioa Mod serwera

1. Luki włącza Terrarie
    2. Luki widzi czarny ekran
    3. Gra bum
    <3
    SiXu69 lubi to.
  13. Frosty Forumowy No-Life

na moim tabku z biedry za 300zł działa.. a na se lww zraz przetestuję ( mam full wersje za darmo ^^ )
  14. TryLLiX Stały Bywalec

Dosyć dobrze wyszła im Terraria na Andka, lecz niestety ja mam straszne spadki FPS'ów po wejściu w grę (w Menu nie ma mowy o żadnej nie-płynności). Poczekam troszkę na możliwość zmiany grafiki (np. Tła itd.) i wtedy wezmę się za tą grę. Narazie niestety pozostaje mi tylko Minecraft: PE.
  15. #RooFi Stały Bywalec

Ja już na tablecie nawalam i muszę przyznać że gra bardzo dobrze wykonana :D
  16. AvatarOfDragon Dragonek

Terraria na Androida... cóż, ja osobiście nie jestem przekonany do tych gier z powodu sterowania (i póki co słabej bateryjki w telefonie) , ale demo zapewne pobiorę. Jestem ciekawy jak to zrobili.
  17. sniki10 Weteran

Jak naciskam exit to menu i potem wchodzę do gry mam nową postać i świat;_;
  18. Fido Użytkownik

Musisz mieć strasznie słaby/stary model telefonu skoro masz jakieś spadki fps, u mnie na zwykłym przeciętnym dwurdzeniowym Galaxy Ace 2 gierka śmiga, u kumpla na Xperia Arc S(1 rdzeń) chodzi niemal idealnie, tylko od czasu do czasu mu zatnie(chyba przez mało ram - 512Mb).
  19. DarkMaster Weteran

Jak to pełną wersję za darmo :O ?
  20. sniki10 Weteran

@UP
    1-2 godziny po wyjściu terrari na andka pojawiła się full wersja za darmo.
    DarkMaster i Czechu343 lubią to.