1. Dołącz do największej polskiej społeczności gry Terraria! Dyskutuj, targuj się i graj razem z innymi!

TERRARIA ESCAPE AND ADVENTURE MAP: THE STORY OF THE ABANDONED CITY

Dyskusja w 'Twórczość' rozpoczęta przez użytkownika Arturo213, 12-08 13.

?

Podoba Ci sie mapa?

Tak 13 głos(ów) 59,1%
Nie 9 głos(ów) 40,9%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Arturo213 Weteran

TERRARIA ESCAPE AND ADVENTURE MAP:THE STORY OF THE ABANDONED CITY
    REGULAMIN ROZGRYWKI:
    -nie uzywaj zadnych wspomagaczy typu invedit czy innych bugów
    -czytaj tabliczki żeby nie było nieporozumień
    -mapa jest przeznaczona dla jednej osoby
    -nie niszcz bloków
    -graj nową postacią
    -możesz niszczyć tylko gline i przedmioty wymienione na tabliczkach

P.S- Oceń mapkę jak ją pokonasz J to dopinguje mnie do robienia innych map tego typu

Zrobię następną jak liczba pobran przekroczy 30

!UWAGA! Mapa na poczatku posiada pewne niedociagniecia.Nalezy wziasc ze soba wooden platform bo w jednym miejscu nie mozna wyjsc.Poza tym ok :)

2. jjoko Weteran

Mapka fajna tylkooo 1 problem... Gdzie ja mam isc na paczatku?
  3. Arturo213 Weteran

@up najlepiej w lewo
    Kaktus lubi to.
  4. jjoko Weteran

Ej no bylem w drzewie nic nie bylo wiec sie wrocilem w lewo jest miastto i domek w ktorym dalej nie mozna isc arena do walki z okiem w ktorej gine i pokoj minig hatem w ktorym tez bylem. Gdzie teraz?
  5. Arturo213 Weteran

@up Ech na tabliczce bylo napisane ze musisz zniszczyc kamienie blokujace drzwi.Czytaj tabliczki a nie bedzie problemow
    Kaktus lubi to.
  6. Natx Forumowy No-Life

mapa jest ok ja oceniam ją 7/10 bo z paru miejsc nie dało się wyjśc dla tego 7/10 gdyby były wyjścia to dałbym 9/10.

Edit@1 zapomniałem dodac że moje zdjęcie jest The Best.

Edit@2 zapomniałem dodac że znalazłem 12 kluczy i opaske (aglet) nwm czy to też miało byc w tym advenczeże.

PS: nwm jak odmienic adventure -,- ;D
  7. DawidPL Forumowy No-Life

fajna mapa raczej zajebi**a mapa 10/9 :)
  8. jjoko Weteran

Okej mam 17 kluczy
    Mapka 9,5.10
    Kilka razy Zragowalem ale to szczegol. XD
  9. DawidPL Forumowy No-Life

ja też znalazłem 17 kluczy. :)
  10. MisieQ Użytkownik

Prawie wszystko ok, z wyjatkiem tego, że przed rocket boots nie da się nawet wejsc do areny z eye of cthulhu, ktory jak by nie bylo powinien byc pierwszym bossem? a o wyjsciu to juz nawet nie wspomne bo nawet w rocket boots nie ma takiej opcji...
  11. DawidPL Forumowy No-Life

@Up musisz kamień rozwalić :|
    Arturo213 lubi to.
  12. Kamdarek Forumowy No-Life

Heh..zdobyłem tylko 15 kluczy. Musiałem coś pominąć :/. Dobra a teraz do rzeczy, mapka znakomita, urozmaiciłeś mi grę w Terrarie. Jeśli bym musiał oceniać to dałbym 9/10 . Życzę, by kolejne mapki, które zrobisz były równo dobre co ta. Ekhmm...jeśli oczywiście zmotywowaliśmy Cię do dalszej pracy =).
    Hellscream, Arturo213 oraz DawidPL lubią to.
  13. Emo 2 Weteran

To tak. Zebrałem 18 kluczy nie wiem na ile. Było troche miejsc gdzie nie mogłem wskoczyć. Nawet sam nie wiem czy przeszedłem całego escape prawidłowo. Nie wiem czemu napisałeś nazwe po angielsku jeśli escape jest po polsku ale okej xd. Oceniam go na 8/10.
  14. Dżejms Buond Doświadczony

Może jakieś screeny?
    Kamdarek lubi to.
  15. Niezłe Ziółko Użytkownik

Super mapa :)
    Arturo213 lubi to.
  16. Kamilop12 Weteran

Najgorsza mapa w jaką kiedykolwiek grałem.
    Setki małych błędów, odrażające budowle, budowle z hellstone bricków, dziury, syf, nie da się wychodzić z tego co nazywasz budynkami, dziury z lawą, błędy ortograficzne, błąd w nazwie świata...
    Nazwa sama za siebie mówi że "miasto" ma jakąś historię.
    Takowej nie znalazłem.
    Ani w liczbach, ani w słowach nie da się ocenić tej mapy.

Wiem co odpisze...
    "Sam zrub mape ja czas tracilem zrub sam 8 osub na tak tylko 2x mniej na niezrup sam wymyśl chistoryje"
    ._____.
    sniki10, Torto oraz Bluek lubią to.
  17. Arturo213 Weteran

Kurde wiem ze mnie nie lubisz ale to nie powód żeby tak zle oceniać mapę kiepie -____-.Budowle z hellstone brickow a z czego bys chciał? Z dirtu.Mapa ma historie innym sie podoba.Napisalem tez w opisie zęby wziasc ze sobą platform bo z pewnch miejsc nie da sie wyjsc.Dziury z lawa to byly pułapki -_-.Gorszego, bardziej bezczelnego użytkownika w życiu nie widziałem...(poza tym sam robisz bledy dzicko ogarnij sie to ze napiszesz "sam zrop mape"
    nikogo nie śmieszy zrobiłem moze ze trzy blęde a ty juz sie czepiasz.12 letnie dziecko idz do zlopka moze tam Cie rozumu nauczą
    Kaktus, Niezłe Ziółko oraz Kamdarek lubią to.
  18. Kamilop12 Weteran

Też Cię kocham! <3

Nie ma, że kogoś nie lubię.
    Te osoby żyją w błędzie, chciałem Ci wytłumaczyć że nie jestem na Ciebie w żaden sposób obrażony.

Pułapki których dna nie widziałem, super.
    Rozdzielczość 1366x768.

Konstruktywną krytykę nazywasz bezczelnością?
    To tak jak byś nazywał czekoladę...
    ...trunkiem?

Skoro nie da się wyjść z dziur, to powinieneś był to naprawić a nie kazać wziąć platformy.

Część budowli jest krzywa, niesymetryczna.
    A wszystkie są brzydkie.
    Ładny budulec to nie sposób na dobrą budowlę, choć odgrywa ważną rolę.
    Hellstone bricki "uderzają" graczy, którzy nie są na nią odp0rni, dlatego mi się nie podoba.

@down
    Nie gram ostatnio w Terrarię, ewentualnie na serwerze Veliki.
    Nie obrażam; krytykuję.

Takie rzeczy powstają jak niektórym osobom udostępnia się internet.

Bluek lubi to.
  19. Niezłe Ziółko Użytkownik

Sam lepszej mapy nie zrobi.Jeszcze innych obraza co za patafian -______-
  20. Arturo213 Weteran

Z Hellstone brickami o to chodzilo zeby bylo trudniej.Nie bede sie klocil kazdy ma swoje zdanie jednak ty przesadziles :/.Jesli chodzi o pulapki to co to by byly za pulapki jak je widzisz.FECAPALM!
    Kaktus i Niezłe Ziółko lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.