1. Dołącz do największej polskiej społeczności gry Terraria! Dyskutuj, targuj się i graj razem z innymi!

Pierwszy polski hosting terraria!

Dyskusja w 'Kosz' rozpoczęta przez użytkownika kratharin, 13-02 12.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kratharin Użytkownik

Witam,
    Jestem przedstawicielem firmy http://yCraft.pl zajmującej się hostingiem serwerów terraria. Jest to pierwszy hosting w polsce dedykowany pod tą grę.

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą pod adresem http://www.ycraft.pl/oferta.html
    Mefu720 i Harov lubią to.
  2. Harov Weteran

Już od dawna jestem użytkownikiem tych hostingów ale do MC,wielkie dzięki za info :D
  3. WhistleR Doświadczony

Dlaczego cena za slot serwera Terrarii jest droższa od Minecraft'a?
  4. kratharin Użytkownik

Ze wstępnych naszych ustaleń wynika, że terraria ma większe zapotrzebowanie na procesor i pamieć ram. Cala mapa odrazu jest przetrzymywana w pamięci.

Jeśli sytuacja się zmieni, ceny na pewno spadną.
  5. kratharin Użytkownik

Przemyśleliśmy sprawę, obniżyliśmy ceny w ramach promocji nowego hostingu. W chwili obecnej cena za slot zaczyna się od 2pln/slot i maleje w miarę większej ilości slotów.
  6. WhistleR Doświadczony

Wątpię, żeby Terraria miała większe zapotrzebowanie na RAM niż Minecraft. Posiadam serwer Terrarii, mały świat, 20 slotów i 1GB RAM'u nigdy nie było wykorzystane nawet w 75% :)
  7. kratharin Użytkownik

To przyjrzyj się naszej ofercie i zobaczysz, że napisałeś dokładnie to co my oferujemy ;)
    No i fakt, mały świat. Duży świat nie uruchomi się z pamięcią poniżej 450 MB
  8. DDeDexter Stały Bywalec

Hmmm chyba jest mały błąd ale jestem nie pewny ale chyba serwer terraria nie może mieć 60 slotów
  9. kratharin Użytkownik

Z jakiego powodu nie może mieć 60 slotów?
  10. Lithaurin Stały Bywalec

Czyli ja będę drugi ;p, jeszcze tylko DG i zaczynam...
  11. maro656 Świeżak

ej czemu niemożna zrobić na 5 slotów

PO CO MI 10 ?:(
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.