1. Dołącz do największej polskiej społeczności gry Terraria! Dyskutuj, targuj się i graj razem z innymi!

Pa-Troll - Komiks o polskich YouTuberach.

Dyskusja w 'Off-topic' rozpoczęta przez użytkownika RufekPolska, 14-02 13.

1. RufekPolska Doświadczony

Wiitam ! Jak w Temacie , chciałbym wam zaprezentować komiks o polskich youtuberach - Pa-Troll.
    Komiks reklamował sam skkf , zaś rysunki tworzył Xylax .
    W komiksie niezabraknie także pozostałych gwiazd , typu MagdalenaM.M. , MultiGameplayGuy czy Masterczułekk.

Tutaj jest link do reklamy

Zaś tu jest Link do Stronki Pa-Troll

http://pa-troll.pl/

UWAGA ! :
    Komiks nie ma jeszcze ponad 40 stron :/ Jest dopiero w fazie powstawania :]
    Rafalx lubi to.
  2. ignac8 All your base are belong to us

Słabe, tak samo jak te "gwiazdy" :/
  3. RufekPolska Doświadczony

Gwiazdy wpisałem po to , że niechciałem cały czas pisać Youtuberzy :]
    A według mnie komix nawet spoko :)
  4. Derven Forumowy No-Life

Sam żadnego z tych Youtuberów nie oglądam, ale jeden żart mnie zniszczył - mianowicie: Umarłeś jak dżej dżej? Nie wiem czemu mnie to rozśmieszyło, ale jakąś tajemniczą moc miał ten żart. Ja chcę CTSG w tym komiksie, chyba jedyny polski let's player którego oglądam.
    Mefu720 i DarkMaster lubią to.
  5. alex12 Uzależniony

Derven@
    CTSG będzie w przyszłych numerach...
  6. Mefu720 Weteran

To o mnie powinni robić komixy :|
    Harov, terra876, Derven i 2 osób lubi to.
  7. Iwo1126 Weteran

@Up
    O Tobie na RT już kilka widziałem
    @Topic
    Same minecraftowe dzieci i nic więcej ;C
  8. alex12 Uzależniony

Jak chcesz wiedzieć to ten komix nie jest tylko o tych czterech let's player'ach...
    A chyba nie sądzisz,że wsszyscy polscy znani jutuberzy nagrywają tylko minerafta...
  9. Rainbow Weteran

Słabe i już...
    Więcej nie trzeba mówić...
  10. Mrocza Mroderator

Nie tylko Minecrafta ale każdy ma Minecrafta na kanale i większość dzięki niemu się wybiła.

Też nie rozumiem fenomenu "jutuberów". Gracze jak wszyscy inni.
    Harov, Mefu720 oraz Iwo1126 lubią to.
  11. Eteshi Weteran

Czemu ten jeden gościu to minotaur? >:|
  12. alex12 Uzależniony

Bo to Mandzio...Krowa od urodzenia.
  13. Iwo1126 Weteran

Przeważnie mało rozumni bo muszą co odcinek jakiejś prostej gierki prosić o pomoc : )
  14. Mrocza Mroderator

Proszą o pomoc aby bardziej wciągnąć widzów w rozgrywkę. Taki prosty chwyt. Ludzie częściej się udzielają jeżeli myślą, że mają wpływ na to co się dzieje.
    Harov, Bastila oraz Mefu720 lubią to.
  15. pirat9 Kolekcjoner Trofeum

Kilka minefraftowych dzieci rozpoznawanych z kwadratowej masakry nie czyni Ich sławnymi.
    Miałem nadzieję, że będzie ktoś "lepszy" ... Rojo, Rock czy Tivolt..

Komiks... Tylko obrazki mi się podobają. Tekst jak w gimbazie.
  16. Iwo1126 Weteran

Rojo ? Rock ? Tivolt ?

Rock wybił się na tym że tagował każdy swój film popularnymi nickami (związane z minecraftem oczywiście)
    Rojo zaś wybił się na rocku
    A Tivolt to jeden z tych śmiesznych lets playerów którzy ostro przynudzają

Na Polskim YT nie ma nikogo o kim można by tworzyć komiksy <lol>
    Co innego polscy casterzy (byle nie lola/doty)

@Ignac
    Wonzia uznałem jako castera bo w końcu co jakiś czas coś komentuje
    Nigtellios lubi to.
  17. ignac8 All your base are belong to us

Jak to nie ma? :|

Wonziu, Archon, MrMroova, Ichabod, a nawet MrMagic :D
    Harov i pirat9 lubią to.
  18. Harov Weteran

Jedyne co mi się w tym podoba to sama kreska i rysunki, gdyż są zajebiste, ale jednak reszta jest do dupy.
    Tak bardzo oklepane...

Koleś zmienił się w krowę, a chce grać w mc i nie obchodzi go, że jest jakimś zwierzęciem.
    Dafuq ?

@EDIT

Tak wgl. to ,,Madzia'' przypomina krzyżówkę Katariny i Talona >_>
    http://pa-troll.pl/images/concept012.jpg
    Nigtellios i pirat9 lubią to.
  19. RufekPolska Doświadczony

@UP

Harov , wiesz że to nie Magda ? To Dudsnowable . Różni się od Madzi , serio.
  20. Nigtellios Forumowy No-Life

O Polskich youtuberach? Kto to taki jest? Nigdy nie słyszałem żeby jakikolwiek Polak z youtuberów w cokolwiek dobrze grał :) Za grosz wyobraźni i konstruktywności, pomysły jumane od zagranicznych budowniczych (np, MeineKraft), brak skilla, myślą, że jak nagrają więcej MeineKrafta i zdobędą rzeszę gimbusów to od razu będą miliarderami B)

Nie chodzi żebym im zazdrościł, ale te ich gatki "ja to robię dla widzów" są beznadziejne i sztuczne, "srsly"... Czasem obejrzę Moskita z Kerbali czy coś, bo może nie ma talentu do oceniania czy do samego budowania, ale dobrze myśli i czasem jak na coś wpadnie, to wychodzi mu to dobrze.
    JJay - czysta "poezja" MeineKrafta, na nim wzoruje się masa pomysłów a jego mapę jumają i przerabiają tak, jak się da, udając że "to jest moje, nie podrabiałem, nie bijcie mnie, nie nie, proszę". Lubiłem go jako dzieciak.
    Rock to nawet nie wiem, ale też gdzieś wyczytałem że tagował wszystko jakimiś sławnymi postaciami. Rojo się wybił na Rocku, teraz jest nawet uważany za lepszego od niego.
    Innych nie będę nawet komentował, czasami CTSG coś fajnie powiedział, ale muszę przyznać że polscy Youtuberzy nie umieją grać.

Jedynego z mniej sławnych youtuberów to lubię tylko DoDo, jest moją bratnią duszą jeśli chodzi o "gadanie" do mikrofonu. Mówi na temat, mówi ciekawie, obejrzałem wszystkie odcinki z Terrari i nadal nie mogę się obudzić z tego słodkiego transu.

A komix jest po prostu słaby.
    Kath lubi to.