1. Dołącz do największej polskiej społeczności gry Terraria! Dyskutuj, targuj się i graj razem z innymi!

Cube World

Dyskusja w 'Off-topic' rozpoczęta przez użytkownika ZeroAndKultury, 5-07 13.

1. ZeroAndKultury Stały Bywalec

Cube World jest grą RPG tworzoną przez niemca Wolframa vun Funck znanego bardziej jako Wollay wraz ze swoją żoną Sarah znaną jako Pixxie. Jest to gra Sandbox RPG z otwartym światem, generującym się w nieskończoność, progress naszej postaci również jest nieskończony.
    Wszystko w grze zrobione jest z sześcianów.
    Gra została wydania niedawno, do zakupienia na picroma.com.
    Zakup jednak jest trudny, ponieważ od dużej ilości klientów serwery się przeciążają, dlatego trudno nawet założyć konto (mi się udało). Gra jest w wersji Alpha i kosztuje 15 euro (około 60zł).

Klasy:

Wojownik:
    Rozdziela się na Berserkera (DPS) i Guardiana (Tank).
    Berserker skupia się na jak największych obrażeniach, a Guardian na wysokiej obronie i skupianiu przeciwników na sobie.

Łucznik:
    Rozdziela się na Snipera oraz Scouta.
    Sniper wykonuje rzadsze, celniejsze, mocniejsze uderzenai z daleka, Scout natomiast z bliższej odległości i są szybsi.

Mag:
    Rozdziela się na Maga Ognia i Maga Wody.
    Mag Ognia to głównie mocne obrażenia, a Mag Wody może leczyć, lecz jego dmg jest mniejszy.

Łotrzyk:
    Rozdziela się na Asasyna i Ninję.
    Asasyn wykonuje ciche, lecz mocne ataki i może się skradać, Ninja skupia się na dobrych unikach i kontra-atakach.

Ulepszanie broni:
    Podczas gry znajdujemy blocki i spirity, których możemy użyć do ulepszenia naszej broni. Jak?
    Są to kolorowe klocki, np. spirit ognia jest czerwony a iron block szary. Możemy je dowolnie układać na naszej broni tworząc różne kształty i moce.

Zwierzaczki:
    Prawie każdą niehumanoidalną istotę możemy oswoić. Jak? Musimy dać jej jedzenie które lubi, a jakie jedzenie lubi musimy dawać mu różne aż któreś się spodoba. (PROTIP: Owce lubią bawełnę, biała, rośnie na chydych łodygach).

SCREENY:

Co sądzicie o grze? Planuję ją kupić w niedalekiej przyszłości. Jeśli macie jakieś pytania, piszcie tu.
    Arterid, Vidmo oraz Derven lubią to.
  2. Derven Forumowy No-Life

Świetnie! Czekałem na tą grę. :3
    Hellscream lubi to.
  3. ZeroAndKultury Stały Bywalec

Trzeba kupować póki Alpha, bo potem będzie jak z Minecraftem :D

@EDIT: Jak już sobie nakupujemy, to stworzymy forumowy serwer, pogra się razem ^^
  4. AvatarOfDragon Dragonek

Ciekawe, wcześniej chciałem ją kupic ale o niej zapomniałem. Może się skuszę, ale jeszcze czekam...
  5. sniki10 Weteran

6. Thriad Weteran

Jak sniki napisał, już było tyle, że bez prezentacji :) Wczoraj właśnie dowiedziałem się, że jest już możliwość zakupu i planuje, bo od dawna śledzę i gra może być wyśmienita ^_^

Dodam, że grę można zakupić TUTAJ :)
  7. ZeroAndKultury Stały Bywalec

Kiedy kupicie grę, jaką klasą będziecie? Ja się chyba skuszę na Maga Wody, kocham healerów.
  8. alex12 Forumowy No-Life

Ja się wacham między Skautem, a ninją... I kupię ją tylko jak mi kasa na paypala wejdzie.
  9. ZeroAndKultury Stały Bywalec

Na stronce Picromy przy podawaniu swoich danych zakładasz jednocześnei konto na paypalu, dzięki temu nie trzeba się bawić w przelewanie jej na PayPal i kupowanie. Bądź Ninją, wg. mnie ataki z daleka są mniej emocjonujące.
  10. sniki10 Weteran

Będę magiem wody:D
    Czy można kupić przez tą kartę ze sklepu?
  11. ZeroAndKultury Stały Bywalec

Po wejściu w kupno gry, tam gdzie wpisujesz swoje dane i numer karty masz dostępne rodzaje kart.
  12. sniki10 Weteran

Nie mogę się zarejestrować:/
  13. ZeroAndKultury Stały Bywalec

Pewnie serwer pełny, to dlatego że dużo ludzi się rejestruje, musisz wyłapać moment w którym będziesz mógł się zarejestrować i wykorzystać go, potem może być podobnie z opcją kupienia.
  14. jjoko Weteran

Noc to 22 to najlepszy czas do rejestracji

A co do gry -ZACNA kupie ja jak najszybciej

Moj wybor klasy to assasyn C:
    Hellscream lubi to.
  15. ZeroAndKultury Stały Bywalec

Ja na multi będę grał Magiem Wody by leczyć, na singleplayer asasynem.
  16. AeronDark Weteran

Ciekawie wygląda, szkoda że taka droga:/
  17. AvatarOfDragon Dragonek

@Up

Taki potencjał wyceniam nawet na 70zł. Naprawdę.
  18. jjoko Weteran

A tak btw jak sie ja kupuje klucz do orgin , steam czy cos czy jak? Jak to wyglada
    Hellscream lubi to.
  19. AvatarOfDragon Dragonek

Tak jak Minecraft. Kupisz- masz konto premium z którego zawsze możesz pobrac launcher do gry.
  20. jjoko Weteran

Znaczy ze zeby sciagnac luncher trzeba najpiwerw kupic gre ta?
    Hellscream lubi to.